Kāpēc mēs slimojam un novecojam?

Zinātnieki ir pierādījuši to, ka pārmērīgs BRĪVO RADIKĀĻU daudzums- tas ir galvenais iemesls cilvēka novecošanai un vairums slimību iemesls uz Zemes.

 • Jūs sajūtiet, ka Jūsu organisms pamazām nogurst un tiek novājināts…
 • Ilgi nevarat atjaunot spēkus pēc treniņa…
 • Ilgi nevarat tikt vaļā no liekā svara…
 • Jūs bieži slimojiet…
 • Ir saasinājušās hroniskās slimības…
 • Paaugstinās spiediens, cukura līmenis, holesterīns…
 • Sāp locītavas…
 • Jums ir hronisks stress…
 • Jūs pamanāt, ka strauji novecojat…
 • Jums ir parādījušās grumbas…
 • Jums ir parādījušās problēmas ar ādu…
 • Kaut kur pazuda enerģija…

Tātad Jūsu šūnās ir brīvo radikāļu pārpalikums!
Ar to ir vērts cīnīties! Jūs jautāsiet kā?
AR ANTIOKSIDANTIEM!

ŪDEŅRADIS –
ir labākais antioksidants!

Tikai ūdenraža molekula – vissmazāka molekula Visumā, spēj izsprausties caur šūnu sienām un neitralizēt brīvos radikāļus.

Japāņu un amerikāņu zinātnieki ir zinātniski pamatojuši ūdeņraža dziedniecisko spēku.

321

321 zinātnisko pētījumu par ūdeņraža dziednieciskajām īpašībām ir publicēts pēdējo 7 gadu laikā

161

Klīniski ir pierādīta ūdeņraža labvēlīga ietekme uz 161 slimībām

2x

Katru gadu zinātnisko un klīnisko pētījumu daudzums dubultojās

Kā organisms saņem ūdeņradi?

Caur elpošanu?
Jā, bet ūdeņraža daļa gaisā ir niecīgi zema – tā sastāda tikai 0,00005%.

Ar slimnīcas procedūrām?
Jā, bet mēs nenovēlām Jums tur nokļūt…

Izeja ir!
Tas ir- ūdeņraža ūdens! Ārsti ir pierādījuši, ka tas ir visvienkāršākais un efektīvākais ūdeņraža piegādes veids organismam.

Pēc ūdens uzņemšanās, kas ir bagatināts ar ūdeņradi, organismā tiek palaisti atveseļošanās mehānismi, bet tas nozīme, ka ūdeņraža ūdens var palīdzēt:

atbrīvot no galvassāpēm
mazināt alerģiskās reakcijas
uzlabot ādas stāvokli
stiprināt kaulus un locītavas
tikt vaļā no lieka svara
normalizēt vielmaiņu
samazināt holesterīna līmeni
samazināt cukura līmeni
pazemināt asinsspiedienu
paaugstināt imunitāti
tikt vaļā no grumbām
ātrāk atgriezties formā pēc treniņiem
samazināt onkoloģisko slimību risku
pasargāt sejas ādu no UV-starojuma
tikt galā ar hronisko nogurumu
paaugstināt enerģiju un kopējo tonusu

Mobilais ūdeņraža ūdens avots
H2 Magic Stick

Mobilais ŪDEŅRAŽA ŪDENS avots H2 Magic Stick – tās ir jaunākais Hi- Tech japāņu un korējiešu zinātnieku izgudrojums.

Izmēri: 187x23x23 mm, svars- 80gr, 3 elektrodi no titāna ar platīnas pārklājumu.

Ūdeņraža ūdens glāzes sagatavošanas laiks- 3 minūtes.
Izgatavots tikai no FDA standartiem atbilstošiem matariāliem- pārtikas ražošanai.

Pavisam tikai 4 soļi un Jums ir gatava glāze ar ūdeņraža ūdeni

Pateicoties saviem nelieliem izmēriem,
H2 Magic Stick viegli ielīdīs kabatā vai dāmu somiņā.

Un tas nozīmē to, ka Jūs varēsiet dzert ūdeņraža ūdeni veselu dienu- mājās un darbā, kā arī kafeinīcā un tereniņā. Esiet vienmēr formā!

Pirkt tagad!

Jautājumi un atbildes

Skābeklis ir dzivībai nepiciešamais elements oksidēšanas procesam organismā. Tomēr dažreiz nepietiekama oksidēšanas procesa rezultātā, vienkāršāk sakot- degšanas, apmēram 2% skābekļa pārvēršas, tā saucamajās aktīvajās formās (ROC), šīs molekulas kļūst patiešām par bīstamo oksidētāju, mijedarbojoties ar jebkuru organisko vielu, ko tie satiek savā ceļā: olbaltumus, taukus, ogļhidrātus, nukleīnskābes. Tieši skābekļa Aktīvas formas ir tās, par ko mēs sakam brīvie radikāļi un runājam par to kaitīgumu organismam.

Mūsu organisms satur dabiskos antioksidantus un tas ir spējīgs pats par sevi pastāvēt. Bet dažreiz organisma antioksidantu sistēmas iziet no ierindas, un tad aktīvas skābekļa formas var izraisīt ievērojamas kaites. Tad palīgā nāk ūdeņradis- ideālais antioksidants priekš aktīvajām skābekļa formām.

Pirmkārt,

Ūdeņradis – ir vislabākais antioksidants!

 • Tikai ūdeņraža molekula, pateicoties saviem maziem izmēriem, ir spējīga izkļūt cauri šūnu sienām un neitralizēt brīvos radikāļus, notiek labāka šūnu attīrīšanās,atjaunošanās/reģenerācija.
 • Ūdeņradis ir spējīgs iziet cauri hematoencefalītiskajai barjerai, t.i. nokļūt smadzeņu šūnās, kaut gan vairums antioksidantu to nespēj izdarīt.
 • Ūdeņraža unikāla atšķirība no citiem antioksidantiem – tā spēja izdarīt atlasi. Ūdeņradis neitralizē tikai kaitīgos brīvos radikāļus, un neaizskar tos radikāļus, kas ir vajadzīgi organisma darbībai.
 • Ūdeņradis palīdz uzlabot paša organisma antioksidantu aizsardzības sistēmu, piedaloties glutationa sintēzē, katalāzes un SOD.

Otrkārt,

Ūdeņradis ir galvenais organisma enerģijas avots.Tas ir nepieciešams dzivībai svarīgai ATF (Adenozīntrifosforskābes) izstrādei, kas viennozīmīgi spēlē svarīgo lomu enerģijas un vielu  apmaiņā organismā visos bioķīmiskajos procesos, kas norit dzīvajās sistēmās.

 • Ūdeņradis – ir labākais antioksidants!
 • Ar klīniskajiem izmēģinājumiem ir pierādīts tas, ka ūdeņraža ūdenim ir labvēlīga ietekme uz organismu kopumā, ka arī neitralizē attīstību tādām slimībām kā Parkensona un Alcheimera slimības, artrīts un artroze, miokarda infarkts, celebrālais smadzeņu bojājums, akūts pankreatīts, čūlainas kolīts un daudzi citi.Regulāri lietojot ūdeņraža ūdeni, pacientiem tiek novērota kopējā holesterīna līmeņa samazināšanās un “labā” holesterīna paaugstināšanās. Ir pierādīts pozitīvs efekts radio un ķīmijterapijas seku pārvarēšanai.
 • Pie dažu antioksidantu lietošanās ir iespējamas kontrindikācijas. Ūdeņraža ūdenim nav kontrindikāciju. Blakus parādību arī nav.
 • Ar oksidēšanas stresa noņemšanu šūnās, ūdeņradis samazina metabolisko sindromu, t.i vielmaiņas traucējumus. Tas pastiprina tauku pārstrādi organismā, kas savukārt, noved pie figūras korekcijas un svara normalizēšanas!
 • Novecošanas process paleninās uz tā rēķina, ka galvenais novecošanas iemesls – tas ir oksidēšanas stress.
 • Ūdeņradis ir visaktīvākais zāļu, vitamīnu, makro  un mikroelementu vadītājs šūnās un audos.

Lūk, ko ir pieredzējuši mūsu klienti, kas regulāri dzer ūdeņraža ūdeni:

 • Spiediena normalizēšanās, atbrīvošašanās no galvassāpēm
 • Atbrīvošanās no hroniska noguruma, enerģijas paaugstināšanās, stresa samazināšanās, laikapstākļu jūtīguma samazinājums.
 • Imunitātes stiprināšana
 • Alerģisko reakciju samazinājums
 • Atbrīvojums no lieka svara, saglabajot ierasto ēšanas režīmu un dzīves veidu
 • Vielmaiņas uzlabojums
 • Sapju samazinājums pie fiziskām slodzēm
 • Miega normalizācija

Ūdeņraža ūdens pasargā DNS no brīviem radikāļiem. Pie jebkāda stresa, vai tā ir intensīva fiziskā slodze vai parastā nervu kaitināšana, organismā lielajā daudzumā parādās skābekļa aktīvas formas, kas uzbrūk DNS. Šajā procesa laikā izdalās viela-  oksidēšanas stresa marķieris, kura līmeni var izmērīt. Testi ir parādījuši, ka ar ūdeņraža ūdeni oksidēšanas stress- tas nozīmē arī DNS šūnu bojājums – ir par 20% zemāks.

Pētījumi ar ūdeņraža ūdens lietošanas efektu aprakstu ir jau simtiem!

Ūdeņradim nav ne krāsas, ne garšas ne smaržas. Tāpēc ūdeņraža ūdens neatšķiras pēc garšas no bāzes ūdeņa. Bet ūdenim, kas satur ūdeņradi, ir mazākas ūdens daļiņas, kas piešķir tam mīkstumu un vieglumu dzeršanas laikā.

Atšķirībā no dažiem antioksidantiem, ūdeņraža ūdenim nav nekādu kontrindikāciju lietošanai. Dienā ūdeņraža ūdeni var un vajad izdzert vissmaz 1-2 litrus, atkarībā no cilvēka svara.

Aptuvena dienas kārtība ūdeņraža ūdens lietošanai:

7:30. Atūdeņošana cilvēka ķermenī notiek jau pēc vienas nakts, tāpēc jāizdzer 250ml ūdeņraža ūdens, lai palīdzētu aknām un nierēm pildīt detoksikācijas funkcijas.

9:00. Izdzeriet glāzi ūdeņraža ūdens, kad Jūs esiet nokļūvuši darbā.

12:00. Izdzēriet savu trešo glāzi ūdens, lai savlaicīgi papildinātu ūdens zaudējumus. Tas palīdzēs jums atslābināties pēc saspringtas dienas darbā.

14:00. Ūdeņraža ūdens glāze 30 minūtēs pēc pusdienām paaugstina organisma gremošanas funkcijas, kas palīdzēs jums uzturēt labu fizisko formu.

16:00 Glāze ūdeņraža ūdens papildinās ūdens zaudējumus un atdzīvinās prātu.

18:00 Izdzeriet glāzi ūdeņraža ūdens pirms jūs aizejiet no ofisa.

21:30 Izdzeriet glāzi ūdens pusstundu – stundu pirms miega, nedzeriet pārāk daudz, jo tad jūsu miegs tiks traucēts ar vajadzību iztukšot urīnpūsli nakts vidū.

Kopā sanāca 7 glāzes, kas atbilst pusotra – diviem litriem.

Ar ūdeņradi piesātinātais ūdens – tas ir spēcīgs antioksidants, kas samazina oksidējošo iedarbību uz muskuļu audiem un pienskābes šūnām, kas veidojās tajās pie lielām fiziskām slodzēm. Apvienojot ūdenraža ūdens uzņemšanu un aktīvo nodarbošanos ar fitnesu, ūdens sekmēs spēka slodzes palielināšanos, pienskābes izdalīšanas samazināšanos audos, muskuļu izturības palielināšanu. Tas savukārt palīdz izvairīties no pārtrenēšanas, mikro traumām, paātrina organisma atjaunošanos, samazina sasprindzinājuma sajūtas muskuļos un sāpju sindromu no rītiem.

Bet tie, kas sapņo notievēt, ātrāk zaudē svaru, pateicoties spēcīgākai organisma detoksikācijai.

Kosmetoloģisko procedūru efektivitāte ar ūdeņraža ūdens palīdzību ir pierādīta ar klīniskajiem pētījumiem: ūdeņraža ūdens nodrošina hidratāciju 6 reizes efektīvāk, un turklāt, esot kā transporta līdzeklis (pateicoties molekulas mazajam izmēram) nodrošina visu kosmētisko līdzekļu lietderīgo elementu piegādi dziļākājos epidermas slāņos. Var un ir vajadzīgs pielietot ūdeņraža ūdeni visās procedūrās, kur agrāk izmantoja parasto ūdeni vai citus šķīdinātājus: sejas maskās, ādai, ķermeņiem un matiem.  Pateicoties ūdeņraža aktivitātei, lietderīgas barojošas masku vielas efektīvāk nonāk matu struktūrā un dziļājos epidermisa slāņos, kas ievērojami palielina procedūru lietderīgumu un rezultivitāti. Pie tam, ādas mitrināšana ar ūdeņraža ūdens pulverizāciju sekmē kairinājuma noņemšanu un ātru ādas atjaunošanos pēc invāzijas procedūrām, tādam kā pīlings, attīrīšana, dažādu skrubju pielietošana. Tāpat arī ūdeņraža ūdens padara efektīvākās elektroporācijas procedūras, elektoforēzes, ultraskaņas fonoforēzes, ietīšanas, kolagēna līdzekļu izmantošanu. Ūdeņraža ūdens pielietojums kā aktīvātora kolagēnu , plastificējošas maskas, ietīšanas procedūras un masāžas laikā ( rekomendē izdzert 250ml ūdeņraža ūdens līdz un pēc procedūras): sekmē efektīvo limfadrenāži, uzlabo mikrocirkulāciju, vielmaiņu, paaugstina ādas mitruma pakāpi, tās elastīgumu un tvirtumu, paātrina tajā atjaunināšanas un atveseļošanas procesus.

Ūdeņraža ūdens – tas ir tīrs dzeramais ūdens, bagātināts ar ūdeņradi līdz terapeitiskajai koncentrācijai. Tas ir kā tīra ūdeņraža piegādes līdzeklis cilvēka organismā, kas uz šodienu ir vissefektīvākais un drošākais antioksidants.Ūdeņraža detoksikācijas īpašības ir pamatotas ar tā spēju neitralizēt aktīvo skābekļa daļiņu ( hidroksil-radikāli) postošo iedarbību uz aknas šūnām, aizkunģa dziedzeri un nierēm. Tāpēc ūdeņraža ūdens lietošana efektīvi palīdz noņemt jebkuras izcelsmes toksikozi- no toksikozes grūtniecības laikā līdz alkohola ietekmē izraisītām toksikozēm.

Ūdeņraža ūdens ir lieliski rekomendējis sevi ciņā ar lieko svaru. Ūdeņraža spēja atjaunināt aknas šūnu un aizkuņģa dziedzera normālo darbību, noved pie cukura līmeņa pazemināšanos asinīs un zema blīvuma lipoproteīnu samazināšanos, tā saucamo “slikto holesterīnu”. Ūdeņraža ūdens novērš OH- radikāļu darbību un bloķē patoloģisko oksidēšanos un organisma veselu šūnu sagraušanu. Pateicoties tam, normalizējās apmaiņas procesi visās šūnās un, kā rezultātā, visos audos un orgānos. Tas, savukārt, nodrošina normālas vielmaiņas atjaunināšanu, un kā rezultātā, samazina lieko svaru.

Ir vērts atzīmēt to, kā ūdeņraža ūdens lietošanai nav blakusparādību un kontrindikāciju. To drīkst un to vajag dzert gan pieaugušajiem un vecāka gājuma cilvēkiem, gan arī grūtniecēm un bērniem, tai skaitā arī jaundzimušajiem.

Ne tikai var, bet arī vajag. Šajā gadījumā ūdeņradis, ko satur ūdens, kļūst par lielisko transporta līdzekli (pateicoties molekulas mazajam izmēram un lielajam kustīgumam) un nodrošina labāku zāļu elementu nogādi tieši slimajam orgānam.

Jā, un pie tam sekmīgi. Ir ievērots, kā mercējot dārzeņus, augļus un graudaugus ūdeņraža ūdenī, samazinās kaitīgo vielu daudzums, kas ir nokļūvis tajos līdz ar mēslošanas līdzekļiem. Tējas un kafijas garša, kas ir gatavoti uz ūdeņraža ūdens, kļūst piesatinātāka. Tikai ir nepieciešams atcerēties, kā ūdeņraža ūdens ātri zaudē savas īpašības, tāpēc ir vajadzīgs to pielietot uzreiz pēc saņemšanās.

Vai Jums vēl ir jautājumi? Vai vēlaties saņemt zinātnisko pētījumu oriģināļus par ūdeņraža ūdens lietderību diabēta ārstēšanā, pie augsta holesterīna līmeņa, onkoloģiskajām slimībām, reimatoīda artrīta, vielmaiņas traucējumu gadījumā un daudzām citām veselības problēmām? Vēlaties apskatīt zinātnieku atskaites par ūdeņraža ūdens lietderību sportistiem un cīņā ar grumbām, pegmentācijas plankumiem?